izole eldiven


İçeriğe git

Elektrikçi Bareti

Ürünler

20kV İZOLE ELEKTRİKÇİ BARETİ

Enerji Emilimi Sağlayan Kalıp
Önemli kuvvette çarpma ve güçlü etkilere karşı enerjiyi emecek şekilde üretilen baret kafesinin oluşturulması esnasında, Formula 1 araçlarının da üretiminde kullanılan yeni yöntemlerden faydalanılmıştır. Klasik baretler çok az miktarda enerji emilimi sağlar ve kuvvetli cisim çarpmalarının şiddeti baret baş çevre bandı üzerine biner.

Daha fazla hafiflik ve ferahlık

Modern teknoloji ile üretilen baretler hem daha hafif hem de klasik baretlere göre gücü daha fazla arttırılmıştır. Bu sayede daha konforlu ve güvenlidir.

Yüksek Verimlilik

Bütün baretlerde gereksinim duyulan yağmur kanalları ve 30 mm genişliğinde baret akseseuarların monte edilebilmesi için delikler bulunmaktadır. Baretler, baş aşağı dahi muhafaza edilse bile çizilmeye dayanıklı olması için üst kısımları mat olarak üretilmiştir. Baretin baş çevre bandı klipslerinin kenarları, baret başa tam olarak ortalamadan giyilmesi halinde bile başın hiçbir sivri ve keskin kenara temasını önleyecek şekilde baretin içine gömülebilmektedir.

Kaydırmaz Baş Bandı
Baretler, özel olarak açılandırılmış ve benzer baretlerde ender olarak kullanılan kaydırmaz, başa tam oturan ve son derece zor pozisyonlarda çalışmaya imkan veren baş bandı ile donatılmıştır. Geleneksel baretlerde zor pozisyonlarda çalışmak için baş çevre bandı genişleterek ense bölgesine kadar çekilir. Ancak bu husus kullanıcının her yukarı bakışında baretin öne kaymasına sebep olur.

ANSI, EN 397 ve CE standartlarına uygun olarak üretilmiş ve 30 kV'da test edilmiştir.

Elektrikçi Vizörü

Elektrikçi Vizörü 1000 Volt İzolasyonlu olup Alçak Gerilim ark patlamalarında yüz ve boyunu sıcak ve sıçrayan metal parçalarına karşı korumak için üretilmiştir.

Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Dökümanlar | İletişim | Site Haritası


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön